Flute

Amanda Zhang (Northview)
Amy Jiang (Northview)
Rebecca Xu (Johns Creek)
Jonah Negusse (Fayette County)
Claudia Wahoski (Starr’s Mill)
Jenn Kim (Lambert)
Don Cofrancesco (Cambridge)
Caleb Colburn (Alpharetta)


Oboe

Nathaniel Wolff  (Decatur)
Saffy Bashey (HIES)
Dominic Bernard  (Walton)
Eric Pan (GSMST)


Bassoon

Catherine Willingham (Chamblee)
Derek Rizzi (Wheeler)
Ethan Clark (Parkview)
Daniel Catanese (Walton)


Clarinet

Alisha Zamore (McIntosh)
Adam Liang (Westminster)
Daniel Park (Collins Hill)
Jacob Noh (Mill Creek)
Zain Bashey (HIES)
Nick Tewell (Pope)
Michael Tang (Alpharetta)
Daniel Kang (Cambridge)
Hope Cho (Westminster)
Esther Ro (North Gwinnett)
Vincent Fang (Westminster)
Haley Strassburger (Lakeside)
Henry Xuan (Lambert)

Bass Clarinet

Mitchell Bowen (Pope)
Minjae Lee  (Lambert) 
Joe Horvieth (Lakeside


Contraalto Clarinet

Leslie Sullivan (Whitewater)


Alto Saxophone

Benjamin Conte (South Forsyth)
Jaser Doja (South Forsyth)
Matthew Anderson (Pope)
Ivan Ruiz-Hernandez (Lassiter)
Jachike Ndubuisi (Marietta


Tenor Saxophone

Cyrus Faruque (Westminster)
Noah Miller (South Forsyth)


Baritone Saxophone

Tito Tomei (Mill Creek)
Zac Seymour (Morgan County)


Horn

Sean Turner (Lambert)
Joshua Vollbrach (Kennesaw Mountain)
Akhil Vaidya (Johns Creek)
Molly Shannon (West Forsyth)
Cole Vandiver (Lambert)
Zachary Potts (Mary Persons)
Savannah Smith (River Ridge)
Brennan Bower (South Forsyth)

Trumpet

Zachary Price (Milton)
Thomas Berar (Collins Hill)
Thomas Tan (Northview)
Kiko Tomei (Mill Creek)
Markell Hardee (North Cobb)
Caitlin Petros (Milton)
Emily Park (Decatur)
William Rich (Lakeside Evans)
Jason Dokes (George Walton)
Sawyer Prichard (Decatur)
Alvin Lee (Lambert)
Anthony Alia (Chattahoochee)
Ethan Tsaur (Northview)
Zane Page (Lakeside)


Trombone

Jarrad Dickey (Lambert)
Grace Pulliam (George Walton)
Hans Kang (Parkview)
Vincent Tapia (George Walton)
Derek Hornberger (Fayette County)
Zachary McCullough (Forsyth Central)
Jacob Serrett (Lakeside)


Bass Trombone

Drew Thomas (Pope)
William Clark (Parkview) 


Euphonium

Kevin Flanagan (South Forsyth)
Alexander Aull (George Walton Academy)
Matthew Brown (Whitewater)
Brandon Hardegree (North Cobb)

Tuba

Kolyo Vanchev (Collins Hill)
Laurenz Oriondo (Kennesaw Mountain)
Glen Johnson (Kennesaw Mountain)
Quentell Gipson (Shiloh)
Ernesto Moor (Norcross)


Percussion

Cortlandt Montross (Kell)
Evan Lamberson (Lakeside)
Nick Kayma  (Lumpkin County)
Reilly McLean (Kell)
Sebastien Moneyron (Milton)
Nithin Elango (Kennesaw Mountain)


Piano

Ben Chin (South Forsyth)


Harp

Yasamin Khorashahi (Lambert)


String Bass

Max Heeden (Lakeside)